• 32 337-50-05
  • 607-699-906
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O NAS

Co nas charakteryzuje?

Działalność podatkowa wymaga biegłej znajomości aktualnych przepisów.
Nasz zespół systematycznie uaktualnia swoją wiedzę na temat stale zmieniających się przepisów podatkowych, dzięki czemu staramy się nie tylko unikać niepotrzebnych błędów i kontroli, ale też udzielać klientom cennych porad i sugestii.
Prowadzenie biznesu nie jest proste i wszyscy potrzebujemy pomocy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomagamy naszym klientom w obszarach, które znacząco wykraczają poza naszą podstawową działalność związaną z księgowością.

W czym oprócz prowadzenia ksiąg możemy Tobie pomóc?


STRATEGIA

Tworzenie planów biznesowych oraz analiz ekonomicznych. Sporządzanie strategii finansowych i marketingowych.

POŚREDNICTWO

Pośredniczenie w kontaktach z bankami, towarzystwami leasingowymi i brokerami ubezpieczeniowymi. Uczestniczenie w rokowaniach handlowych.

DOKUMENTACJA

Przygotowanie dokumentacji do kredytów, leasingów, dotacji unijnych. Sporządzanie ofert, sprawozdań GUS. Analiza stanu dokumentacji finansowo-księgowej.

REORGANIZACJA

Tworzenie od podstaw, reorganizowanie lub szkolenie działów księgowości. Pośredniczenie w organizacji szkoleń BHP.

Komunikacja i Odpowiedzialność


Pełna komunikacja: W dzisiejszych czasach dostęp do informacji staje się kluczowy, dlatego dobieramy metody komunikacji wygodne dla naszego partnera. Jesteśmy elastyczni, informacje dostarczamy telefonicznie lub elektronicznie. Tworzymy raporty uzgodnione z naszymi klientami, umożliwiamy dostęp do plików i programów z dowolnego miejsca na świecie, budujemy najwygodniejszy sposób komunikacji oraz dobieramy odpowiednią formę. Staramy się być partnerami i bazując na naszych doświadczeniach pomagamy tworzyć nowoczesny model działania w oparciu o rzetelna i szybka informację.

Pełna odpowiedzialność: Nasze doświadczenie sprawia, że nie boimy się wziąć na siebie pełnej odpowiedzialności. Usprawniamy funkcjonowanie firm i wskazujemy obszary, które mogą generować kłopoty. Staramy się pomóc naszym partnerom w budowaniu sukcesu. Uwalniamy również od większości stresów związanych z kontrolami podatkowymi biorąc na siebie kontakt z kontrolującymi by w miarę możliwości, nie zakłócać działalności firmy. Rekomendujemy i wspieramy działania mające na celu ograniczenie ryzyk związanych z prowadzeniem dokumentacji. Pomagamy w tworzeniu procedur ułatwiających funkcjonowanie firm.

Kim są nasi klienci?


Do naszych klientów zaliczamy zarówno międzynarodowe koncerny, firmy i organizacje ogólnopolskie, jak również lokalne przedsiębiorstwa. Bez względu na wielkość firmy, nasze usługi są zawsze tej samej jakości, dzięki czemu dorobiliśmy się dużej grupy lojalnych klientów. Mamy nadzieję, że będą chcieli Państwo do nich dołączyć.Dlaczego powinieneś z nami współpracować?


O swoim biznesie wiesz z pewnością prawie wszystko, my o naszym też.Jeżeli połączymy siły możemy osiągnąć znacznie więcej. Możesz skupić się na tym, co w Twojej działalności jest najważniejsze, pozostawiając nam troskę o księgowość. Dostarczymy Ci potrzebne informacje, ułatwimy kontakt z wieloma instytucjami i wyręczymy Cię w stresujących kontaktach z urzędami. Stale się rozwijamy i z roku na rok stajemy się lepsi w tym co robimy. Przekonaj się sam!


Copyright © 2020 BIURO RACHUNKOWE JJ - Intener | Wszystkie prawa zastrzeżone!